Opinie

Opinie

Skorzystałam z pomocy Pani Katarzyny Krupińskiej przy diagnozowaniu nietolerancji pokarmowych u mnie i u moich dzieci. Pani Katarzyna wykonała u nas test Food Detective, a na osobnej, 1,5 godzinnej konsultacji pomogła mi zaplanować zdrowy, zbilansowany jadłospis dla nas. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Wiem teraz, jak prawidłowo gotować kasze, komponować posiłki, by nie zabrakło w nich wapnia i białka. Jeśli chodzi o sam test, Pani Katarzyna przeprowadziła przed nim wywiad dotyczący mojego i dzieci stanu zdrowia i urealniła moje oczekiwania (powiedziała, jaka dolegliwość może być związana z naszą dotychczasową dietą). Pani Katarzyna odnosi się do klienta z szacunkiem, poczuciem humoru i dużą życzliwością. Bardzo angażuje się w swoją pracę, przygotowuje do spotkań, umie nawiązać dobry kontakt z dorosłym i dzieckiem, wykonać pobranie krwi w sposób jak najmniej nieprzyjemny. Polecam Panią Kasię jako dobrego psychodietetyka.
Pani Katarzyna Krupińska prowadzi staranny wywiad patrzy na wyniki, podchodzi indywidualnie do pacjenta wspiera motywuje do pracy nad sobą. duża wiedza i kompetencja daje konkretne zalecenia. Polecam. Zadowolona pacjentka.Ludwika.
Bardzo polecam Panią Kasię, zanim się do niej wybrałam nie byłam w stanie schudnąć i utrzymać się w postanowieniach, jednak po regularnych wizytach i konsultacjach w końcu czuje się dobrze w swoim ciele. Dzięki pomocy Pani Kasi potrafię decydować co jest dla mnie dobre, utrzymać dietę i być szczęśliwą z tego jak wyglądam. Bardzo pomogła mi poczuć się pewnie i pokazała ze dieta może być łatwa i wcale nie musi być katorgą, jeżeli ma się dobre nastawienie.
Specjalista w swoim fachu, który doskonale rozumie problemy Pacjentów. Otrzymałam pomoc, jakiej potrzebowałam chyba od dawna, ale jakoś nie potrafiłam się zmusić do działania. Teraz nawet nie czuję się „zmuszona”, ale pozytywnie zachęcona, żeby zmienić swoje ciało i życie.
Same pozytywy. Pani Katarzyna jest prawdziwą profesjonalistką. A właśnie takiej profesjonalnej pomocy potrzebowałam. Smaczne jedzenie i proste w przygotowaniu, co było dla mnie kluczowe. bo mam mało czasu na przygotowanie dań (właśnie dlatego tak często sięgałam po gotowe i niezdrowe posiłki). Pani Katarzyna dostosowała dietę pod wszystkie moje preferencje. Polecam.
Pani Katarzyna pomogła mi odmienić moje podejście do odchudzania. Jest to dietetyk, który naprawdę potrafi przemówić do pacjenta, zrozumieć jego obawy i potrzeby. A to wszystko przełożyć na świetny plan, który realizuje się z przyjemnością!
Bardzo polecam zrzucanie nadwagi z panią Kasią, bo jest bardzo dobra w tym jak radzi pacjentowi i planuje diety. To właśnie dzięki niej zrozumiałam jakie błędy popełniałam przez całe swoje życia ( i dziwiłam się dlaczego tyję skoro nic nie jem…) no własnie. Pani Kasia uświadomiła mi jak należy zdrowo sie odżywiać. Polecam.